Dnia 2021-09-12 13:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się mecz między Metz i Estac Troyes: 0-2

Metz - Estac Troyes, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Metz oraz Estac Troyes wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-09-12 13:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Metz a Estac Troyes.

Gole strzelali: G. Rodrigues 50' 0-1 X. Chavalerin X. Chavalerin 84' 0-2 T. Dingome

Żółte kartki Metz: H. Maiga 33' N. De Preville 63'

Żółte kartki Estac Troyes: K. Azamoum 57'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter spotkania to P. Gaillouste. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Metz stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Stade Brestois 29 natomiast Estac Troyes z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Angers.

Dzisiaj kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo H. Maiga K. Azamoum wielokrotnie serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między graczami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa, że spotkania nie są warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Metz oraz Estac Troyes w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.