Na obiekcie Stade de la Meinau dnia 2021-09-17 19:00 miało miejsce spotkanie Strasbourg - Metz zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2021-09-17 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Strasbourg i Metz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Strasbourg a Metz wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: L. Ajorque 6' 1-0 H. Diallo 26' 2-0 G. Nyamsi H. Diallo 40' 3-0 L. Ajorque

Żółte kartki Strasbourg: L. Ajorque 18' G. Nyamsi 29'

Żółte kartki Metz: F. Centonze 28' K. Kouyate 44' B. Traore 84' L. Joseph 90'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Strasbourg zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Lille i Montpellier. Kolejno natomiast Metz zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Angers.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak L. Ajorque F. Centonze niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, przechodzące do historii gole oraz asysty dodające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Strasbourg oraz Metz z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade de la Meinau.