Marseille vs Metz, wynik meczu 0-0

W dniu 2021-11-07 12:00 na obiekcie sportowym Orange Vélodrome rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Marseille a Metz.

Po pierwszej połowie meczu między Marseille a Metz wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Marseille: Duje Ćaleta-Car 70'

Żółte kartki Metz: Kévin N'Doram 13' Boubakar Kouyate 36' Alexandre Oukidja 90'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Metz: Jemerson 56'

Główny sędzia meczu - Brisard Jerome, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Marseille stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Galatasaray i Estac Troyes. Kolejno natomiast Metz zmierzy się z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Montpellier.

Bardzo często wielu kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Duje Ćaleta-Car Kévin N'Doram niejednokrotnie zagwarantowały własnym wiernym entuzjastom futbolu wiele emocji. Niesamowite potyczki między drużynami futbolowymi bywają nader zażarte, nie często bywa, iż zmagania męczą. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Marseille i Metz w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Orange Vélodrome.