Mecz Metz vs Montpellier zakończony wynikiem 1-3

Dnia 2021-12-01 18:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Metz a Montpellier.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Metz a Montpellier zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: T. Savanier 36' 0-1 S. Mavididi 45' 0-2 E. Wahi E. Wahi 48' 0-3 M. Ristić N. de Préville 70' 1-3 O. Nguette

Żółte kartki Metz: Pape Matar Sarr 34' Dylan Bronn 36'

Żółte kartki Montpellier: Florent Mollet 72' Mihailo Ristić 82'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Metz stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Bergerac i Lyon natomiast Montpellier zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Andrézieux i Angers.

Oddani fani śledzą pasjonujące potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy jak Pape Matar Sarr Florent Mollet nieustannie zapewniają własnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre faule kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Metz i Montpellier w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.