Dnia 2021-12-05 14:00 miał miejsce mecz między Monaco oraz Metz - 4-0

W dniu 2021-12-05 14:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Monaco oraz Metz.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Monaco i Metz wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: S. Diop 2' 1-0 Gelson Martins K. Volland 44' 2-0 Gelson Martins 57' 3-0 S. Diop W. Ben Yedder 87' 4-0 A. Golovin

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 49'

Żółte kartki Metz: Dylan Bronn 78' Boubacar Traore 90'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia spotkania to Bastien Dechepy, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monaco zmierzy się już z Sturm Graz, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain oraz RED Star FC 93. Kolejno natomiast Metz zmierzy się z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Bergerac oraz Lyon.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Kevin Volland Dylan Bronn nierzadko zapewniły wyborowym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nudzą fana. Obserwujemy bezwzględne faule, idealne asysty czy gole dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Monaco i Metz jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade Louis II.