Na obiekcie Stade Saint-Symphorien dnia 2021-12-12 14:00 miał miejsce mecz między Metz i Lorient zakończony wynikiem 4-1

Metz kontra Lorient 4-1. W dniu 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Metz a Lorient.

Pierwsza połowa spotkania między Metz a Lorient zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: P. Sarr 5' 1-0 M. Jenz 9' 2-0 F. Boulaya 19' 3-0 M. Jenz 69' 3-1 I. Niane 80' 4-1 F. Boulaya

Żółte kartki Metz: Vincent Pajot 49' Pape Matar Sarr 89'

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 17' Julien Laporte 28'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Metz stanie naprzeciw Bergerac, następne spotkania z drużynami Lyon i Strasbourg. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Lille.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak Vincent Pajot Laurent Abergel częstokroć zaserwowały kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze nużące. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Metz i Lorient i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Saint-Symphorien.