Mecz pomiędzy Metz oraz Strasbourg zakończony wynikiem 0-2 dnia 2022-01-09 14:00

Metz vs Strasbourg wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Metz i Strasbourg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-01-09 14:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Metz oraz Strasbourg.

Gole strzelali: L. Ajorque 50' 0-1 J. Bellegarde J. Aholou 90' 0-2 L. Ajorque

Żółte kartki Metz: Amadou Salif Mbengue 90'

Żółte kartki Strasbourg: Dimitri Liénard 80'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny arbiter meczu - Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Metz zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Nice oraz Estac Troyes a Strasbourg z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Bordeaux.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Amadou Salif Mbengue Dimitri Liénard wielokrotnie sprawiają kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Metz i Strasbourg i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.