Na obiekcie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz między Reims oraz Metz zakończony wynikiem 0-1

Pierwsza połowa spotkania między Reims i Metz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-01-16 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 21. Zmierzyły się Reims oraz Metz.

Gole strzelali: I. Niane 61' 0-1 T. Delaine

Żółte kartki Reims: Bradley Locko 24' Dion Lopy 50' Thomas Foket 80' Predrag Rajković 84'

Żółte kartki Metz: Thomas Delaine 19' Sikou Niakate 28' Vincent Pajot 45' Ibrahima Niane 82'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter spotkania to Jeremie Pignard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Bastia oraz Bordeaux natomiast Metz z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Marseille.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ciekawe poczynania ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Bradley Locko Thomas Delaine niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania między graczami z ligi są nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze nużące. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Reims i Metz oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.