Dnia 2022-01-23 12:00 miało miejsce spotkanie Metz vs Nice zakończone wynikiem 0-2

Metz vs Nice, wynik 0-2. Dnia 2022-01-23 12:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Metz a Nice.

Po pierwszej połowie meczu między Metz a Nice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: K. Thuram-Ulien 58' 0-1 A. Gouiri A. Gouiri 86' 0-2

Żółte kartki Metz: Jean-Armel Kana-Biyik 45' Amadou Salif Mbengue 55' Papa Ndiaga Yade 57'

Żółte kartki Nice: Pablo Rosario 64'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Nice:

Główny sędzia meczu to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Metz stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Lille. Kolejno natomiast Nice z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Lyon.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jean-Armel Kana-Biyik Pablo Rosario wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Systematycznie obserwujemy niezwykłe asysty i bramki, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Metz i Nice z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Saint-Symphorien.