Na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz Estac Troyes vs Metz: 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes a Metz zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-02-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Estac Troyes a Metz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouame 45'

Żółte kartki Metz: Ibrahim Amadou 40' Boubacar Traore 42'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia spotkania to Mikael Lesage, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Rennes i Marseille. Kolejno natomiast Metz z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Nantes.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Rominigue Kouame Ibrahim Amadou bardzo często zapewniły własnym wiernym entuzjastom mnóstwo emocji. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania męczą kibica. Trafiamy na ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Estac Troyes oraz Metz z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade de l'Aube.