Paris Saint Germain vs Metz, wynik meczu - 5-0

W dniu 2022-05-21 19:00 na stadionie Parc des Princes rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Paris Saint Germain a Metz.

Po pierwszej połowie spotkania między Paris Saint Germain a Metz wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

 

Gole strzelali: K. Mbappé 25' 1-0 Á. Di María K. Mbappé 28' 2-0 L. Messi Neymar 31' 3-0 K. Mbappé 50' 4-0 Á. Di María 67' 5-0

Żółte kartki Paris Saint Germain: Neymar 72'

Żółte kartki Metz: Boubacar Traoré 23' Boubacar Traoré 58'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Metz: Boubacar Traoré 58'

Główny sędzia spotkania - Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami i natomiast Metz z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Neymar Boubacar Traoré nierzadko zapewniły własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to mecze nużące. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy gole, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Paris Saint Germain i Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Parc des Princes.