Mecz Ajaccio vs Lille, wynik końcowy 1-3

Ajaccio vs Lille 1-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ajaccio a Lille wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-08-26 19:00 na stadionie Stade François Coty rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Ajaccio i Lille.

Gole strzelali: Y. Yazıcı 17' 0-1 J. Bamba 43' 0-2 Ismaily Tiago Djaló 66' 0-3 C. Bayala 84' 1-3

Żółte kartki Ajaccio: Thomas Mangani 71' Oumar Gonzalez 73' Cyrille Bayala 86'

Żółte kartki Lille: Bafodé Diakité 51' Edon Zhegrova 57'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Lille:

Główny arbiter meczu to Thomas Leonard, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Ajaccio stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Lorient i Nice natomiast Lille z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Marseille.

Dzisiaj kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Thomas Mangani Bafodé Diakité wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania statyczne. Zdarzają się spektakularne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Ajaccio oraz Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade François Coty.