Na obiekcie Stade François Coty dnia 2022-09-11 13:00 odbył się mecz Ajaccio - Nice - wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Ajaccio a Nice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-11 13:00 na stadionie Stade François Coty odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Ajaccio a Nice.

Gole strzelali: A. Delort 65' 0-1 K. Thuram

Żółte kartki Ajaccio: Vincent Marchetti 40'

Żółte kartki Nice: Jean-Clair Todibo 53' Dante 58' Jordan Lotomba 61' Melvin Bard 80' Ross Barkley 89'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ajaccio stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Marseille. Kolejno natomiast Nice z FK Partizan. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Paris Saint Germain.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych graczy zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Vincent Marchetti Jean-Clair Todibo wielokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko potyczki między drużynami okazują się bardzo zażarte, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to widowiska nużące. Bardzo często zdarzają się idealne gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Ajaccio oraz Nice oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade François Coty.