Spotkanie pomiędzy Ajaccio i Reims zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stade François Coty

Ajaccio kontra Reims, wynik 0-1. W dniu 2023-01-11 18:00 na stadionie Stade François Coty rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Ajaccio i Reims.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ajaccio a Reims zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: M. Munetsi 3' 0-1 E. Agbadou

Żółte kartki Ajaccio: Mohamed Youssouf 16' Riad Nouri 19' Mounaim El Idrissy 70'

Żółte kartki Reims: Thibault De Smet 50' Folarin Balogun 70' Martin Adeline 81'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter meczu to Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ajaccio stawi czoła Toulouse, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers natomiast Reims z Les Herbiers. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Lorient.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani śledzą niezwykle ciekawe starcia ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak Mohamed Youssouf Thibault De Smet nieprzerwanie zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się książkowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą fana. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Ajaccio oraz Reims w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade François Coty.