Spotkanie pomiędzy Monaco i Ajaccio dnia 2023-01-15 16:05 na stadionie Stade Louis II - końcowy wynik 7-1

W dniu 2023-01-15 16:05 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Monaco a Ajaccio.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Monaco a Ajaccio zakończyła się wynikiem 5-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 7-1.

 

Gole strzelali: A. Disasi 2' 1-0 K. Diatta 6' 2-0 Vanderson Y. Belaïli 11' 2-1 C. Bayala W. Ben Yedder 21' 3-1 W. Ben Yedder 28' 4-1 A. Golovin W. Ben Yedder 35' 5-1 B. Embolo 63' 6-1 K. Diatta B. Embolo 89' 7-1

Żółte kartki Monaco: Mohamed Camara 20'

Żółte kartki Ajaccio: Ismaël Diallo 33' Thomas Mangani 46'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Ajaccio:

Główny arbiter meczu - Ruddy Buquet, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monaco stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Auxerre i Clermont Foot natomiast Ajaccio zmierzy się z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Angers.

Dzisiaj wierni fani z dużym zapałem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Mohamed Camara Ismaël Diallo wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Wielokrotnie trafiamy na bezlitosne faule, niezwykłe asysty i gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Monaco i Ajaccio jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Louis II.

Przeglądnij artykuł i poszerz swoją wiedzę - Wejdź w link!