Ajaccio - Nantes, wynik meczu 0-2

W dniu 2023-02-05 14:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 22. Zmierzyły się Ajaccio i Nantes.

Pierwsza połowa spotkania między Ajaccio a Nantes zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: E. Guessand 64' 0-1 S. Moutoussamy L. Blas 89' 0-2

Żółte kartki Ajaccio: Florian Chabrolle 19' Mounaim El Idrissy 56'

Żółte kartki Nantes: João Victor 56'

Czerwone kartki Ajaccio: Ismaël Diallo 88'

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia meczu to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ajaccio stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Lorient i Estac Troyes a Nantes podejmie Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Juventus.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Florian Chabrolle João Victor często gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami ligowymi są nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż zmagania nas męczą. Natrafiamy na widowiskowe asysty i gole, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Ajaccio i Nantes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade François Coty.