Mecz Nice - Ajaccio zakończony wynikiem 3-0 dnia 2023-02-10 20:00

Nice - Ajaccio, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Nice a Ajaccio wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-02-10 20:00 na stadionie Allianz Riviera rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Nice oraz Ajaccio.

Gole strzelali: Dante 3' 1-0 B. Bouanani B. Brahimi 69' 2-0 S. Diop B. Brahimi 90' 3-0 R. Barkley

Żółte kartki Nice: Hicham Boudaoui 57'

Żółte kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Ajaccio:

Główny arbiter meczu to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nice zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Auxerre a Ajaccio z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Reims.

Fani z zapałem śledzą niezwykle ciekawe poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Hicham Boudaoui nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne faule, idealne gole oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Nice i Ajaccio w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Riviera.