Na obiekcie Stade François Coty miał miejsce mecz Ajaccio - Estac Troyes - wynik końcowy 2-1

Dnia 2023-02-26 14:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Ajaccio oraz Estac Troyes.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ajaccio a Estac Troyes wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Mama Baldé 23' 0-1 Y. Bela?li 62' 1-1 M. El Idrissy 68' 2-1 R. Hamouma

Żółte kartki Ajaccio: Clement Vidal 51' Vincent Marchetti 76'

Żółte kartki Estac Troyes: Mama Baldé 71' Mama Baldé 76'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Estac Troyes: Mama Baldé 76'

Główny sędzia spotkania to Marc Bollengier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ajaccio zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Monaco natomiast Estac Troyes zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Stade Brestois 29.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą potyczki ligi Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Clement Vidal Mama Baldé wielokrotnie zagwarantowały swoim stałym sympatykom wiele emocji. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nie są interesujące. Zdarzają się nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne asysty oraz bramki, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Ajaccio oraz Estac Troyes oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade François Coty.