Ajaccio - Montpellier, wynik spotkania 0-1

Ajaccio - Montpellier 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ajaccio a Montpellier wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-03-12 14:00 na stadionie Stade François Coty odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Ajaccio oraz Montpellier.

Gole strzelali: E. Wahi 68' 0-1 T. Savanier

Żółte kartki Ajaccio: Mohamed Youssouf 5' Oumar Gonzalez 90'

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Nordin 32' Teji Savanier 58'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Montpellier:

Główny arbiter meczu to Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Ajaccio stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Auxerre natomiast Montpellier z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Toulouse.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. Mohamed Youssouf Arnaud Nordin raz za razem sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. Obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Ajaccio oraz Montpellier oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade François Coty.