Spotkanie Paris Saint Germain vs Ajaccio zakończone wynikiem 5-0 dnia 2023-05-13 19:00 na obiekcie Parc des Princes

Paris Saint Germain vs Ajaccio 5-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Paris Saint Germain a Ajaccio wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

Dnia 2023-05-13 19:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Paris Saint Germain i Ajaccio.

Gole strzelali: Fabián Ruiz 22' 1-0 A. Hakimi 33' 2-0 K. Mbappé 47' 3-0 H. Ekitike K. Mbappé 54' 4-0 M. Youssouf 73' 5-0

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marquinhos 78'

Żółte kartki Ajaccio: Vincent Marchetti 78'

Czerwone kartki Paris Saint Germain: Achraf Hakimi 77'

Czerwone kartki Ajaccio: Thomas Mangani 80'

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain zmierzy się już z Auxerre, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Clermont Foot. Kolejno natomiast Ajaccio z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Marseille.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Marquinhos Vincent Marchetti nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Trafiamy na spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska statyczne. Warto więc oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Paris Saint Germain oraz Ajaccio z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Parc des Princes.