Dnia 2023-05-27 19:00 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis miał miejsce mecz Lens vs Ajaccio zakończony wynikiem 3-0

Pierwsza połowa meczu między Lens oraz Ajaccio zakończyła się 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-05-27 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Lens oraz Ajaccio.

Gole strzelali: D. Machado 16' 1-0 A. Thomasson A. Thomasson 22' 2-0 F. Medina L. Openda 35' 3-0

Żółte kartki Lens: Loïs Openda 57'

Żółte kartki Ajaccio: Tony Strata 13' Oumar Gonzalez 34'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Ajaccio:

Główny sędzia meczu to Thomas Leonard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lens zmierzy się już z Auxerre, następne spotkania z drużynami Marseille oraz . Kolejno natomiast Ajaccio podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Loïs Openda Tony Strata stale sprawiają fantastycznym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Walki między drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Obserwujemy nieczyste faule, wyśmienite gole oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Lens oraz Ajaccio z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.