Metz - Reims, wynik spotkania: 2-2

W dniu 2023-09-03 13:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Metz a Reims.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Metz oraz Reims wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: C. Sabaly 7' 1-0 J. Asoro O. Diakité 17' 1-1 T. Teuma T. Teuma 52' 1-2 M. Daramy A. Jallow 63' 2-2 M. Udol

Żółte kartki Metz:

Żółte kartki Reims: Teddy Teuma 25' Thomas Foket 45' Amir Richardson 80' Oumar Diakité 90'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu to Mathieu Vernice, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Metz zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Toulouse natomiast Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Lyon.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Teddy Teuma często zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że mecze męczą. Gorąco zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Metz oraz Reims oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Saint-Symphorien.