Back to Top

Fani FC Metz

Metz - Lens, wynik 2-1

Spotkanie między Metz i Lens zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-04-12 19:00 na obiekcie Stade Saint-Symphorien

W dniu 12 kwietnia 2024 roku na Stade Saint-Symphorien odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Metz i Lens, w ramach 29. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Metz 2-1, a wynik ten utrzymał się nie tylko do końca meczu, ale także na przerwie. Pojedynek wzbudził wiele emocji wśród kibiców, a szczegóły starcia z pewnością pozostaną w pamięci fanów obu ekip na długo.

Stade Brestois 29 kontra Metz, wynik końcowy 4-3

Spotkanie Stade Brestois 29 vs Metz, wynik końcowy 4-3

W jednym z dramatyczniejszych spotkań 28. kolejki Ligue 1 drużyna Stade Brestois 29 podejmowała na własnym stadionie Metz. Mecz, który odbył się dzień wcześniej o godzinie 11:00, był prawdziwą ucztą dla fanów piłki nożnej. Ostatecznie to gospodarze wygrali 4-3 po emocjonującej rywalizacji, która dostarczyła wiele niezapomnianych chwil.

Mecz pomiędzy Metz - Monaco, wynik 2-5

Spotkanie Metz - Monaco zakończone wynikiem 2-5 na obiekcie Stade Saint-Symphorien dnia 2024-03-30 16:00

W meczu 27. kolejki Ligue 1 pomiędzy Metz a Monaco, który odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 16:00 na Stade Saint-Symphorien, Monaco odniósł zdecydowane zwycięstwo, pokonując rywali 5-2. Wynik 0-3 na przerwę nie pozostawił wątpliwości, że to goście byli zdecydowanie dominującą drużyną tego starcia.

Reims - Metz wynik 2-1

Spotkanie pomiędzy Reims oraz Metz zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stade Auguste-Delaune dnia 2024-03-17 14:00

Wczoraj, w ramach 26. kolejki Ligue 1, na Stade Auguste-Delaune odbył się zacięty mecz pomiędzy ekipami Reims i Metz. Faworyzowani gospodarze zdołali wywalczyć cenne trzy punkty, pokonując rywali 2-1. Spotkanie było pełne emocji od pierwszego gwizdka sędziego, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację - 1-1. Ostateczne rozstrzygnięcie padło dopiero w drugiej połowie, kiedy to Reims zdołało zdobyć decydującego gola. Dla obu drużyn było to starcie o ogromne znaczenie, a kibice mogli cieszyć się z widowiska na boisku.

Mecz pomiędzy Metz vs Clermont Foot, wynik końcowy 1-0

Metz - Clermont Foot, wynik spotkania: 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Metz i Clermont Foot w ramach 25. kolejki Ligue 1 był emocjonującym widowiskiem. Spotkanie odbyło się na Stade Saint-Symphorien, a ostateczny rezultat 1-0 na korzyść Metz rozstrzygnął losy rywalizacji. Mimo ciasnego wyniku, obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, dostarczając kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Mecz pomiędzy Nantes vs Metz 0-2

Nantes - Metz, wynik meczu: 0-2

Wczoraj, 3 marca 2024 roku, na Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz pomiędzy drużynami Nantes i Metz w ramach 24. kolejki Ligue 1. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to zespół Metz zdominował drugą część gry i pewnie pokonał gospodarzy 2-0. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem po pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Metz kontra Lyon, wynik końcowy 1-2

Na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się mecz Metz vs Lyon: wynik końcowy 1-2

W ostatniej kolejce Ligue 1 drużyna Metz podejmowała u siebie ekipę Lyonu. Mecz, który odbył się w Stade Saint-Symphorien, dostarczył kibicom wiele emocji. Ostatecznie to goście zdołali wywalczyć zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, lecz druga połowa okazała się korzystniejsza dla drużyny Lyonu. Spotkanie odbyło się w dniu 23 lutego o godzinie 20:00, zatem już kilka dni minęło od tego starcia.

Montpellier vs Metz 3-0

Mecz Montpellier - Metz zakończony wynikiem 3-0

W dniu 18 lutego 2024 roku na Stade de la Mosson-Mondial 98 odbył się mecz Ligue 1 pomiędzy Montpellier a Metz. Montpellier odniosło pewne zwycięstwo, pokonując rywali z Metz 3-0. Po pierwszej połowie Montpellier prowadziło 1-0, ale w drugiej części spotkania zwiększyło swoją przewagę, zapewniając sobie trzy punkty. Mecz ten miał miejsce w ramach 22. kolejki ligowej.

Mecz Marseille vs Metz 1-1

Mecz Marseille kontra Metz na obiekcie Orange Vélodrome: końcowy wynik 1-1

W meczu 21. kolejki Ligue 1 pomiędzy zespołami Marseille i Metz na stadionie Orange Vélodrome padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się 9 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, dostarczyło emocji do ostatnich minut, pozostawiając kibiców w napięciu aż do końcowego gwizdka sędziego. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom futbolu, oferując widowisko godne uwagi.

Mecz Metz kontra Lorient, wynik końcowy 1-2

Metz kontra Lorient, wynik spotkania - 1-2

W dniu 4 lutego 2024 roku, drużyny Metz i Lorient spotkały się na boisku Stade Saint-Symphorien w ramach 20. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Lorient 2-1, pomimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz Nice - Metz wynik 1-0

Spotkanie Nice vs Metz zakończone wynikiem 1-0 dnia 2024-01-27 16:00 na obiekcie Allianz Riviera

W sobotę odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Nice i Metz. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 16:00 w Allianz Riviera, było emocjonującą potyczką w ramach 19. kolejki Ligue 1. Ostatecznie to gospodarze, zespołu Nice, zdołali wyjść zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Wynik na przerwę nie wskazywał na przewagę żadnej z drużyn, był remisowy 0-0.

Mecz Metz vs Toulouse wynik 0-1

Spotkanie Metz kontra Toulouse zakończone wynikiem 0-1

W meczu Ligue 1 pomiędzy drużynami Metz i Toulouse padł wynik 0-1. Spotkanie to odbyło się w Stade Saint-Symphorien, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli goście. Wynik na przerwę to 0-1. Mecz został rozegrany 14 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00 w ramach 18. kolejki ligowej.

YouTube Ligii

Ciekawe artykuły meczowe

Mecz Metz vs Rennes zakończony wynikiem 0-3

Metz kontra Rennes, wynik 0-3. Dnia 2021-10-17 13:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Metz a Rennes.

Mecz Lorient vs Metz wynik 1-0

Lorient kontra Metz wynik meczu 1-0. Dnia 2022-04-20 17:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Lorient i Metz.