Nantes - Ajaccio, wynik meczu: 2-2

Nantes - Ajaccio, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Nantes oraz Ajaccio zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-11-13 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Nantes a Ajaccio.

Gole strzelali: Y. Belaïli 57' 0-1 R. Hamouma 66' 0-2 Y. Belaïli L. Blas 70' 1-2 Mostafa Mohamed M. Simon 89' 2-2 S. Moutoussamy

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 37' Jean-Charles Castelletto 45' Andrei Girotto 62'

Żółte kartki Ajaccio: Youssouf Koné 35' Riad Nouri 45' Oumar Gonzalez 51'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Ajaccio:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Auxerre i Lyon. Kolejno natomiast Ajaccio podejmie Angers. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Reims.

Kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe i zawodnicy jak Ludovic Blas Youssouf Koné raz za razem zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Stale zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami z ligi są nader zażarte, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich popularnych zespołów jak Nantes oraz Ajaccio w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.