Spotkanie Stade Brestois 29 vs Metz, wynik końcowy 4-3

W jednym z dramatyczniejszych spotkań 28. kolejki Ligue 1 drużyna Stade Brestois 29 podejmowała na własnym stadionie Metz. Mecz, który odbył się dzień wcześniej o godzinie 11:00, był prawdziwą ucztą dla fanów piłki nożnej. Ostatecznie to gospodarze wygrali 4-3 po emocjonującej rywalizacji, która dostarczyła wiele niezapomnianych chwil.

Relacja z meczu pomiędzy Stade Brestois 29 a Metz

Dzisiaj na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużyną gospodarzy, Stade Brestois 29, a gośćmi z Metz. Spotkanie to w ramach 28. kolejki Ligue 1 dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Zaczęło się od szybkiego gola strzelonego przez I. Traoré z Metz w 6. minucie, ale Stade Brestois szybko odpowiedziało, gdy B. Chardonnet wyrównał wynik w 12. minucie. Kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska, gdy K. Doumbia zdobył bramkę dającą prowadzenie gospodarzom w 31. minucie po asyście R. Del Castillo. Napięcie rosło, a na 3-1 podwyższył S. Mounié w 38. minucie, bijąc bramkarza Metz, M. Satriano, który z kolei zdobył gola dla swojej drużyny w 60. minucie po podaniu od R. Del Castillo.

Druga połowa była równie emocjonująca. G. Mikautadze z Metz zdołał zmniejszyć dystans, zdobywając gola w 74. minucie, a następnie ponownie pokazał swoje umiejętności strzeleckie, trafiając do bramki Stade Brestois w 80. minucie, ustalając wynik na 4-3.

Mecz był bardzo zacięty, co potwierdzają żółte kartki - jedną otrzymał zawodnik Metz, Matthieu Udol. Niestety, nie obyło się bez czerwonych kartek, ale informacje na ten temat nie zostały podane.

Warto zauważyć, że obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, a kibice na Stade Francis-Le Blé mieli okazję oglądać zmagania dwóch równorzędnych przeciwników. Następne mecze Stade Brestois 29 to starcia z Lyon, Monaco i Rennes, natomiast Metz zmierzy się z Lens, LE Havre i Lille.