Spotkanie Metz kontra Toulouse zakończone wynikiem 0-1

W meczu Ligue 1 pomiędzy drużynami Metz i Toulouse padł wynik 0-1. Spotkanie to odbyło się w Stade Saint-Symphorien, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli goście. Wynik na przerwę to 0-1. Mecz został rozegrany 14 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00 w ramach 18. kolejki ligowej.

Mecz pomiędzy drużynami: Metz (Gospodarz) przeciwko Toulouse (Goście)

Relacja z meczu

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00 na Stade Saint-Symphorien w ramach 18. kolejki Ligue 1. Sędzią głównym był Florent Batta z Francji.

Od samego początku atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach.

Pierwsza połowa przyniosła wiele emocji, aż w 12. minucie V. Sierro zdobył bramkę dla gości, ustalając wynik na 1-0.

Metz próbował odrobić straty, ale nie potrafił wykorzystać swoich okazji. Gospodarze otrzymali trzy żółte kartki w ciągu pierwszej połowy: Danley Jean Jacques (18'), Cheick Tidiane Sabaly (20'), Kévin N'Doram (37').

Po przerwie gra toczyła się w zaciętym tempie, jednak w 72. minucie Christophe Herelle z drużyny Metz został ukarany czerwoną kartką, a gospodarze musieli kontynuować grę w dziesiątkę.

Mimo starań Metz, nie udało im się wyrównać wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść Toulouse.

Na koniec spotkania Warren Kamanzi (81') otrzymał żółtą kartkę, a Thijs Dallinga (40') był wcześniej ukarany. Goście zakończyli mecz z jedną żółtą kartką.

Następne mecze dla drużyny Metz to konfrontacje z Nice, Lorient oraz Marseille, natomiast Toulouse zmierzy się z Rouen, Lens i Reims.