Mecz między Lille i Metz na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy dnia 2023-12-03 16:05 - wynik końcowy 2-0

Dzisiaj na Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz pomiędzy drużynami Lille i Metz, w ramach 14. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych jeszcze przed przerwą.

Lille zwycięża z Metz 2-0

W sobotnie popołudnie, na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy, drużyna Lille podejmowała gości z Metz w ramach 14. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0.

Sprawozdanie z meczu

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy od pierwszych minut starali się narzucić swój styl gry. Zawodnicy Lille stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką rywali, jednak piłka nie chciała trafić do siatki. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły, dodając tym samym kolorów i emocji.

W 45. minucie Y. Yazıcı strzelił pierwszego gola dla Lille po asyście . Po chwili J. David podwyższył prowadzenie, ustalając wynik na 2-0 przed przerwą. Drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0 dla gospodarzy.

Druga połowa przyniosła dużo walki na środku boiska, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale brakowało precyzji w końcowych akcjach. Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ zmianie, a mecz zakończył się zwycięstwem Lille 2-0.

Warto zauważyć, że .

Najbliższe mecze dla Lille to starcia z Clermont Foot, KI Klaksvik oraz Paris Saint Germain, natomiast Metz zmierzy się z zespołami Stade Brestois 29, Montpellier oraz Newcastle.