Mecz Lille - Metz, wynik końcowy 0-0

W dniu 2022-02-18 20:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się Lille i Metz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lille i Metz zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Edon Zhegrova 83' José Fonte 87' Tiago Djaló 90' Edon Zhegrova 90'

Żółte kartki Metz: Habib Maïga 22' Boubakar Kouyate 66' Marc-Aurele Caillard 79' Ibrahim Amadou 90'

Czerwone kartki Lille: Edon Zhegrova 90'

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter spotkania to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lille stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Lyon i Clermont Foot. Kolejno natomiast Metz podejmie Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Lens.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Edon Zhegrova Habib Maïga systematycznie sprawiają wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Lille i Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.