Metz vs Lens, wynik spotkania 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Metz a Lens wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Metz a Lens.

Gole strzelali:

Żółte kartki Metz: Farid Boulaya 15' Nicolas de Préville 19' Pape Matar Sarr 43' Boubakar Kouyate 78' Kévin N'Doram 89'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 58' Kevin Danso 64'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Amaury Delerue, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Metz stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Monaco i Bordeaux natomiast Lens z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Nice.

Wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Farid Boulaya Florian Sotoca nieustannie gwarantują kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Metz i Lens w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.