Na stadionie Roazhon Park dnia 2023-08-13 15:05 miało miejsce spotkanie między Rennes i Metz - 5-1

Rennes - Metz wynik meczu 5-1. W dniu 2023-08-13 15:05 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Rennes a Metz.

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes a Metz wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: A. Kalimuendo 20' 1-0 Y. Maziz 21' 1-1 G. Mikautadze A. Gouiri 51' 2-1 B. Bourigeaud J. Doku 67' 3-1 I. Salah 87' 4-1 I. Salah 90' 5-1

Żółte kartki Rennes:

Żółte kartki Metz: Koffi Kouao 45' Maxime Colin 46'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia meczu - Jeremy Stinat, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Rennes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami LE Havre i Stade Brestois 29 natomiast Metz podejmie Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Reims.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Koffi Kouao nieprzerwanie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania między graczami ligowymi są bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nas męczą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Rennes i Metz oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Roazhon Park.