Na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz pomiędzy Lens i Metz: wynik 0-1

Dnia 2023-09-16 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Lens i Metz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lens oraz Metz wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Asoro 37' 0-1

Żółte kartki Lens: Elye Wahi 64'

Żółte kartki Metz: Joel Asoro 33' Fali Candé 64'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter spotkania to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lens zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Toulouse i Strasbourg a Metz zmierzy się z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Nice.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Elye Wahi Joel Asoro często zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Nieustannie zdarzają się bezwzględne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania usypiające. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Lens oraz Metz z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.